Nasza oferta | Poziomka | Niepubliczne Przedszkole, Skała

Oferta Niepublicznego Przedszkola Poziomka

Przedszkole „Poziomka” jest niepubliczną placówką oświatową dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Przedszkole „Poziomka” realizuje zarówno podstawę programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, jak i ofertę zajęć dodatkowych.

Program stanowią codzienne zajęcia przygotowywane przez nauczyciela w oparciu o podstawę programową oraz wybrany program wychowania przedszkolnego. Są to zabawy dydaktyczne, ruchowe i plastyczne przygotowujące przedszkolaków do edukacji szkolnej.

Przedszkole „Poziomka” oferuje:

• opiekę pedagogiczną w godzinach od 7:00 do 17:00,
  • całodzienne wyżywienie (śniadanie, drugie śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek),
  • realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez MEN,
  • zajęcia z języka angielskiego codziennie,
  • zajęcia rytmiczne (także przy akompaniamencie pianina),
  • zajęcia umuzykalniające,
  • zajęcia plastyczno-twórcze,
  • gimnastykę ogólnorozwojową,
  • zabawy logopedyczne,
  • zajęcia dodatkowe,
  • imprezy okazjonalne (Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Mikołajki itp.),wizyty ciekawych gości w naszym przedszkolu,  wycieczki i wyjścia (kino, teatr, muzeum, itp.).