9 listopada dzieci  5-cio i 6-cio letnie uczęszczające na zajęcia taneczne w Poziomce wzięły udział w Olimpijskim Podziemnym  Turnieju  Tańca Pasja SALT CUP 2014, który odbył się w Kopalni Soli w Wieliczce. W tym roku królowała tematyka piracka, a każdy uczestnik musiał zadbać o odpowiedni strój. Wielkim przeżyciem dla dzieci był oczywiście zjazd 120 metrów pod ziemię.

Nasi mali tancerze wspaniale zaprezentowali  program, a każdy z nich wrócił z turnieju z pamiątkowym medalem oraz dyplomem. O wszystkich naszych tancerzy oraz ich występ dbała pani Julia ze Szkoły Tańca Pasja. 

Dodatkową atrakcję zapewnili wielokrotni uczestnicy „Tańca z gwiazdami”- Janja Lesar  i Krzysztof Hulboj, którzy uświetnili turniej swoim występem.

Dziękuję pani Julii za pracę włożoną w przygotowanie dzieci oraz rodzicom za zaangażowanie i piękne stroje i oczywiście naszym tancerzom, którzy dostarczyli nam wielu niezapomnianych wrażeń!

Gratulujemy serdecznie i mamy nadzieję, że w kolejnym turnieju Salt Cup będziemy również podziwiać naszych wspaniałych tancerzy obecnie uczęszczających na zajęcia do grupy 3 i 4-latków.